X

Bemo Motors - Koszalin

Bemo Motors - Poznań

Bemo Motors - Szczecin


Bemo Motors - Warszawa

Bemo Motors - RzeszówAl. Armii Krajowej 50
O NAS
Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 15 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Citroen, Peugeot oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Rzeszowie i Łodzi.
Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość doświadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.
Głowna siedziba Grupy Bemo mieści się w Poznaniu przy ul. Mogileńskiej 50. W skład Grupy wchodzą następujące firmy:


W Grupie Bemo funkcjonują działy sprzedaży pojazdów używanych, wynajmu samochodów w systemie rent a car oraz oddziały ubezpieczeniowe, kredytowe i leasingowe. Przy wszystkich salonach dealerów Grupy Bemo działają również profesjonalne serwisy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze.
Przez blisko dwie dekady swojej działalności wypracowaliśmy silną i stabilną pozycję rynkową - od wielu lat jesteďż˝my regularnie notowani na czołowych miejscach listy największych firm dealerskich w Polsce.